Programmatūras izstrāde un pielāgošana pēc pasūtītāja vajadzībām sekojošām vidēm- Linux, Windows, Android, iOS, serveriem, un šādām teholoģijām .NET, ASP, C#, CSS, HTML, HTML5, PHP, JS, C/C++, SQL.

Iekārtu un sistēmu automatizēšana.
Ražošanas iekārtu diagnostika un procesu optimizēšana.
Autonomu sistēmu/ iekārtu izstrāde.
Lietu interneta ieviešana gan individuālajās saimniecībās, gan uzņēmumos.
Uzņēmumam pieejami kalibrēti mērinstrumenti precīzai iekārtu diagnostikas veikšanai.

 

Uzņēmums sniedz informāciju tehnoloģiju konsultācijas privātpersonām un uzņēmumiem to sistēmu optimizācijai, datorparka uzlabošanai, iekārtu un programmatūras iegādei. 

Lokālo datortīklu ierīkošana un optimizēšana. Pilna servisa pakalpojums - no tāmju sastādīšanas un iekārtu pasūtīšanas līdz fiziskai tīkla vadu ievilkšanai un mērījumu veikšanai. Uzņēmumam pieejama profesionāla IDEAL NETWORKS tīkla vadu verificēšanas iekārta, kas nodrošina tīkla vadu garumu mērījumus, tīkla vadu savienojumu ātruma mērījumus, kā arī tīkla vadu savienojumu kļūdu noteikšanu.

Datu bāzu projektēšana, izveidošana un uzturēšana. Informācijas sistēmu izstrāde un glabāšana. Uzņēmuma iespējām un vajadzībām atbilstošu risinājumu izveide. 

Tiek izmantots Vertex (K8400) 3D printeris. Iespēja izprintēt 18 x 18 x 18 cm lielus objektus. Printējamais materiāls pieejams gan uz vietas, gan pasūtāms atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām. 3D printēšana izmantojama gan specifisku iekārtu plastmasas detaļu izgatavošanai, klientu ideju pārvēršanai reālā 3 dimensiju objektā, gan prototipu izstrādē, gan nelielu suvenīru izgatavošanai.

Datoru komplektēšana dažādām vajadzībām (spēles un izklaide, serveri datu glabāšanai, mācības u.c.). Stacionāro un portatīvo datoru pārinstalēšana, notebook, ePC, planšetdaoru  (arī iekārtu bez iebūvētas CD/CVD/BD rom) pārinstalēšana, datu saglabāšana, perifērijas iekārtu uzstādīšana, programmatūras uzstādīšana, datoru un biroja tehnikas uzstādīšana un datortehnikas regulāra apkalpošana.

Mājas lapu izstrāde, uzstādīšana un apkalpošana. Sarežģītu projektu īstenošanai papildus tiek piesaistīts web dizaineris. Specializācija uz Joomla! satura vadības sistēmu pielietošanu. 

Sniedz pakalpojumus plaša profila juridiskajām personām/ uzņēmumiem. Iespēja slēgt ilgtermiņa līgumu par datorparka/ datortīklu regulāru apkopi, specifisku IT produktu izstrādi un ieviešanu.